Ana sayfa Lezzetli Tarifler Muz, Ceviz ve Çikolata Kürü Depresyona Çözüm

Muz, Ceviz ve Çikolata Kürü Depresyona Çözüm

Muz, Ceviz ve Çikolata Kürü Depresyona Çözüm

Muz, ceviz ve çikolata kürü ile depresyon sorununa kökten çözüm sağlayabilirsiniz. özellikle anti depresanlar ilaçların gerçek bir alternatif olan Muz ceviz ve çikolata kürünü, Belçika Sağlık Koruma Enstitüsü tavsiye ediyor.

 

Uzun yıllardır depresyon tedavisinin ilaçsız tedavisi alanında çalışmalarını sürdüren Belçikalı bilim adamları, depresyona iyi gelen besinler konusunda neredeyse sona vardılar. Özellikle depresyona eğilimli kişilerde depresyon hapları zamanla etkisizleştirebiliyor.

 

Vücudumuz bu tür hatların sürekli kullanımına karşı bir tür bağışıklık sistemi üretiyor. Bu da bizleri bitkisel ve ev yapımı yöntemlerle depresyon tedavisi ne yönlendiriyor Bazı gıdalar sinir uyarılarının iletimini sağlayan hormonların salgılanmasını ciddi oranda artırmaktadır. Bazı gıdalar ise insanları depresyona itebiliyor. Bu nedenle yediklerimize ve içtiklerimize dikkat ederek depresyona neyin iyi geldiği hususunda dikkatli olmamız gerekiyor.

 

Piyasadaki anti depresan ilaçlara ciddi bir alternatif olabilecek olan çikolata, muz ve ceviz bizim aradığımız kür ihtiyacını sağlıyor. Normalde bal ve fındık cinsel gücü artırmak için kullanılırken her akşam 20 gün boyunca 100 gram çikolata, muz ve ceviz karışımı ile 3 haftada depresyon sorununu geçmişinize gömebilirsiniz. Yalnız bu depresyon bitkisel tedavisindeki incelik, uyumadan 3 saat önce çikolata, muz ve ceviz karışımını tüketmemiz gerektiğidir. Depresyon nasıl tedavi edilir sorusuna böylece ev yapımı ve kalıcı bir formül ile size cevap vermiş olduk.

 

Daha önceki makalelerimizde de depresyon hakkında bilgiler vermeye çalışmıştık. Diğer depresyon hakkında verdiğimiz bilgileri de incelemenizde fayda olacağını düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Depresyondan Korunma ve Kurtulmanın Yolları başlıklı makalemizde Depresyon ve Yeşil Çay hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here