Ana sayfa Güzellik istenmeyen Tüyler için Kesin Çözüm

istenmeyen Tüyler için Kesin Çözüm

İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm

istenmeyen tüyler için kesin çözüm

Bilinen veya bilinmeyen istenmeyen tüyler nedenleri ve tüylenmeye azaltan bitkiler ve tüylenme sorunu için doğal çözüm. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tüylenme sorunu olan ve östrojen hormonu azlığı yaşayan kadınlara nane kürünü öneriyor. Nane kürü istenmeyen tüyleri azaltmakta, hatta zamanla yok olmasını sağlıyor.

 

Sayın Saraçoğlu öncelikle tüylenme nedeninin doktora danışılarak öğrenilmesi gerektiğini, eğer tüylenme sebebi östrojen hormonu eksikliği veya testosteron hormonu fazlalığı ise o zaman nane kürü kullanılabileceğini belirtmektedir. Nane kürünün tüylenmeye karşı kesin çözüm olabileceği yönünde diğer uzmanlar tarafından da dillendirilmektedir.

 

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu taze nane kürünün 1 ay boyunca uygulanmasından sonra yapılacak tahlillerde kadındaki östrojen hormonu seviyesinin arttığını ve tüylenmelerin azaldığını görüleceğini söylemektedir. Nane kürünü kullanmak için dikkat edilmesi gereken husus; kesinlikle kürde kullanılacak nanenin, taze olmasına özen gösterilmeli. Taze nanenin tüylere karşı etkisi daha fazladır.

Tüylenme için bitkisel çözüm: Taze nane kürü

Taze nane kürü bu kadar etkili ise, peki istenmeyen tüyleri yok etmek için taze nane kürü nasıl yapılıyor? Bu konuda daha detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

 

Ayrıca şunu da söylemek lazım; Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tüylenme tedavisi ve östrojen eksikliği tedavisi için 1 ay süresince öğlenleri ve akşamları öğünlerden 10 dakika önce 1 tutam taze nane tüketilmesini tavsiye etmektedir. Bu, tüylenme için nane kürü, rahatsızlığın seyrine göre dönem dönem uygulanabilir.

 

istenmeyen tüyler kalıcı olarak nasıl durdurulur?

Elektroliz istenmeyen tüyler kalıcı olarak yok edebilir. Saçınız gittiğinde, bakım tedavilerine ihtiyacınız olmayacak. Açık renkli kıllar da dahil olmak üzere lazerlerin çıkaramadığı tüm kıl tiplerinde etkilidir. Kesinti yok. Operatörünüz steril olmayan sondalar kullanıyorsa, cilt veya kan enfeksiyonuna neden olabilir.

 

Vücut kıllarının doğal olarak büyümesini nasıl kalıcı olarak durdurabilirim?

İki yemek kaşığı şeker ve limon suyunu ve bir yemek kaşığı balı karıştırarak başlayın. Karışımı yaklaşık üç dakika ısıtın ve gerekirse karışımı inceltmek için su ekleyin. Macun soğuduktan sonra, etkilenen bölgelere mısır nişastası uygulayın ve macunu saçın çıkış yönüne doğru yayın.

 

Modeller vücut kıllarından nasıl kurtulur?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen insanlar için lazer epilasyon son derece popüler bir prosedürdür ve buna yemin eden milyonlarca memnun müşteri vardır. Ve evet, bu müşterilerin çoğu ünlüler. Geçici seçenekler arasında tıraş (açık farkla en popüler yöntem), ağda, tüy dökücü kremler, cımbız ve düzeltme bulunur. Bu yoldan gidiyorsanız, hafif bir el kullanmak ve herhangi bir çentik veya darbeyi tedavi etmek için antibiyotik merhemi yakın tutmak en iyisidir.

 

Hangi epilasyon yöntemi daha uzun sürer?

Elektroliz kalıcıdır ve dolayısıyla en uzun ömürlüdür. Lazer epilasyon altı aya kadar sürer ve tekrarlanan uygulamalarla kalıcı olabilir, ancak bazı kişilerde diğerlerinden daha iyi sonuç verir. Tüyleri cımbızla tek tek yolmak sekiz haftaya kadar sürer.

Bir önceki yazımız olan Cilt Sorunlarına Doğal Yöntemler başlıklı makalemizde Krem hakkında bilgiler verilmektedir.

3 YORUMLAR

  1. Kadınların korkulu rüyası istenmeyen tüyler ne yaparsak yapalım çıkıyor yine. İstenmeyen tüyler için kesin çözüm olarak sunduğunuz bu uygulamayı denememiştim. Bunu da deneyeyim bari.

  2. a07 ne güzel vermiş işte isteyenmeyen tüylere kesin çözüm tüyolarını. Ne mızmızlanıyorsunuz arkadaşlar 😀

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here