Ana sayfa Diyet ~ Zayıflama LC Diyet – LC Diyeti Nedir?

LC Diyet – LC Diyeti Nedir?

LC Diyet – LC Diyeti Nedir?

LC Diyet bir diyet listesi değildir. Diyet listesi belirlemeden, sadece karbonhidrat içeren besinleri tüketmemek yada en aza indirmektir. Şok, moda yada popüler gelip geçici diyetler ile hiç alakası yoktur.

 

İlk okuduğunuzda dukan diyeti ile aynı olduğunu düşünebilir ya da benzetebilirsiniz. Ama Lc diyeti iyi düşünüldüğünde mantık dukan diyetinden çok farklıdır. Lc diyetinin diğer diyetlerden hatta diyet listesinden farkını anlamak için öncelikle lc diyetinde uzak durmamız gereken konuları ve bu konuda azaltmamız gereken besinleri çok iyi bilmemiz gerekiyor. O halde lc diyetinde yasaklar nelermiş öğrenelim.

 

LC Diyetinde Yasaklar Ve Azaltılacak Besinler

  • işlenmiş beyaz şeker yasak
  • beyaz un en aza indirilecek
  • beyaz pirinç yerine esmer pirinç
  • İşlenmiş şeker yerine doğal şeker içeren meyveler
  • Beyaz ekmek yerine kepekli yada tahıllı ekmekler
  • Patates en aza indirilecek. Kızartması yasak

 

LC Diyeti size kısa sürede sağlıklı bir şekilde kilo verdirecektir. Metabolizmanız hızlanacak ve içinizdeki huzursuzluk, stres gibi olumsuz duygular gidecek. Bütün bu olumsuz ve negatif duygular ve düşünceler gittikten sonra hafiflediğinizi hissedeceksiniz.

 

Kısmi olarak bazı zamanlarda baş ağrısı çekenler için faydalı olduğunu da göreceksiniz. Çünkü baş ağrılarınız geçecek. Yemek istediğiniz kontrol altına alınacak ve daha az yiyecekle doymaya başlayacaksınız.

 

Kısacası gün geçtikçe sağlıklı beslendiğiniz için vücudunuz sistematik olarak yenilenecektir. Lc diyeti bir tek zayıflamaya yönelik olmayıp tüm vücut sağlığını düzenleme konusunda mükemmel bir diyet programı olarak biliniyor.

Bir önceki yazımız olan Su İçmek Zayıflatır mı? başlıklı makalemizde Beslenme, Kahve ve Zayıflama hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here